Exportpartners

Våra internationella partners

Ett hälsosamt och hållbart Sverige är bara början. Därför är vi glada över att kunna odla våra växtbaserade idéer i allt fler länder genom allt fler lokala partners. Vill du prata med dem finns de listade nedan. Vill du bli återförsäljare i ytterligare något land, hör av dig på export@reneevoltaire.se.

England

Ember Brands
Bath, United Kingdom
www.emberbrands.co.uk

Ben Purcell
+44 (0) 7724 974 755
Ben.Purcell@emberbrands.co.uk

Emily Kynoch
+44 (0) 7803 334790
Emily.kynoch@emberbrands.co.uk

Norge

Gourmet Produkter AS
Gardermoen Business Center
Balder Allé 3
2060 Gardermoen
Norge
www.gourmetprodukter.no

Poul B. Kristoffersen
+ 47 90 11 46 05
poul@gourmetprodukter.no

Danmark

Acupharma
Præstemarksvej 10 a
4000 Roskilde
Danmark
+ 45 70 22 88 38
www.acupharma.dk

Christina Skive
+ 45 53 69 09 00
christina@acupharma.dk

Finland

Gaia Finland OY
Petikontie 20
01720 Vantaa
Finland

Tanja Viskari
+ 358 44 527 4466
tanja.viskari@gaiafinland.com
myynti@gaiafinland.fi
info@gaiafinland.fi

Estland

Biokarma
Rolson Trade OÜ
Harjumaa 6
10130 Tallinn
Estland
www.biokarma.eu

Vera Serpitis
+ 372 502 12 91
vera.serpitis@biokarma.eu
info@biokarma.eu